Karolina og mannen hennes, Mateusz, levde et fredelig og godt liv i Norge. De hadde vært gift i 5 år og hadde sønnen Igor sammen.
18. august 2020 fikk Karolina den tragiske nyheten om at mannen hennes, Mateusz, hadde fått en bil over seg under reparasjon. Dessverre mistet den unge mannen livet på stedet og etterlot seg sin 4,5 år gamle sønn og enke, Karolina.
Livet for Karolina og hennes nærmeste ble snudd på hodet. Den unge moren måtte takle denne tragedien og være sterk for sønnen, som hun elsket over alt. Heldigvis hadde de god støtte fra familien og nære.
Etterhvert klarte de å komme seg etter tragedien og komme tilbake til en slags normalitet. Selvfølgelig uten å glemme hendelsene fra 2020, da det er umulig.
Lykken begynte å smile til henne, og hun møtte Damian, som forsto den tragedien hun hadde vært igjennom og prøvde å støtte henne i enhver situasjon.
De bygget tillit til hverandre, Damian flyttet inn og de ville tilbringe resten av livet sammen. Damian ble som en far for Igor.
Den 7. august 2023 ble deres sønn, Ignacy, født. De var alle kjempelykkelige over ankomsten av det nye familiemedlemmet.
De levde et fredelig og lykkelig liv frem til den 26. oktober 2023.
Rundt klokken 08:00 mottok Karolina en melding om at to personbiler hadde vært involvert i en bilulykke mellom Kleppe og Bryne. En av sjåførene i ulykken var Damian, som var på vei hjem til Karolina og guttene sine etter nattevakt.
Hele livet til Karolina og hennes nærmeste passerte foran øynene deres igjen!
Redningsarbeidet startet umiddelbart, og Damian ble fraktet til sykehuset i Stavanger. Dessverre innså legene etter to timer at de ikke kunne redde den unge mannens liv. Ryggraden var brukket, og alvorlige skader førte til hjernedød og dødsfall.
SPLEIS: HJELP TIL KAROLINA OG HENNES TO SMÅ BARN ETTER TO TRAGISKE HENDELSER!
Med en ny fryktelig tragedie må den unge moren nå takle et nytt ufattelig tap.
På bare 3 år må hun nå begrave enda en partner som hun stolte på, og som gjorde livet hennes bedre, og som skapte en flott familie. Hun blir alene med to gutter, en på 8 år og en baby på 2 måneder.
Dette er en ufattelig historie som er vanskelig å beskrive. Hele familien får hjelp fra psykologer og har kontakt med mennesker som støtter dem.
For øyeblikket Karolina er i mammapermisjon. Partneren Damian forsørget stort sett familien gjennom jobben sin.
Akkurat nå hviler alt på hennes skuldre. Og hun får store økonomiske utfordringer.
Med Karolina og hennes families samtykke har denne innsamlingen blitt opprettet.
Hele beløpet som samles inn vil gå til Karolina, for å støtte henne i disse vanskelige tidene og lette byrden over hverdagens utfordringer.
Jeg ber alle om forståelse, da dette er en fryktelig tragedie for hele familien.
Hvis du kan, vennligst del innsamlingen på profilen din!
Selv en liten donasjon kan hjelpe denne unge kvinnen og de to små barna.
SPLEIS: HJELP TIL KAROLINA OG HENNES TO SMÅ BARN ETTER TO TRAGISKE HENDELSER!
Tusen takk til alle som støtter denne familien!
Alle pengene som samles inn skal gå til Karolina Celmer og hennes to barn.